• Zachęcam wszystkich zainteresowanych, którzy śledzą co się dzieje w naszej szkole i przedszkolu do zaglądania na facebooka szkoły i facebooka przedszkola w Parzęczewie, bo tam nauczyciele umieszczają wiele swoich ciekawych działań,które pragną pokazać Państwu.

• Przedstawienie ,,Selekciaki"

• W dniu 13 listopada uczestniczyliśmy w przedstwienieu teatralnym , które przygotowała dla nas grupa teatralna pod patronatem FIrmy Selekt z Czempinia.Było to nie tylko bardzo pouczajace przedstawienie, ale również bardzo ciekawe.

• Uroczysty apel z Okazji Święta Niepodległości

• !4 listopada uczniowie klasy IV wraz z wychowawczynią zaprosili społeczność przedszkolno-szkolną na uroczysty apel , którego tematem była Ojczyzna.Przepiękny montaż słowno- muzyczno-taneczny skupił nasze uwagi na godzinę.Opuszczaliśmy salę gimnastyczną będąc pod wielkim wrażeniem obejrzanego występu.Po apelu zostały wręczone nagrody przez przedstawicieli policji grodziskiej za wyróżnione plakaty w konkursie powiatowym oraz pani Kasia wręczyła nagrody za największą ilość zebranych kasztanów oraz pani Lidka wręczyła nagrody klaso IV-VII za wykonane plakaty zachęcające do czytania oraz uczniom klas I_III za wykonane zakładki do książek, które więły udział w konkursie.Podziękowała również za liczny udział w akcji:,, Zostaw po sobie książkę", w wyniku , którego do szkolnej biblioteki wpłynęło kilkadziesiąt książek.

• Oj działo się w grupach sześciolatków!

• Z okazji Dnia Ziemniaka wychowawczynie grup dzieci sześcioletnich zorganizowały zajęcie otwarte dla dzieci i ich rodziców.Okazało się ,że posoplitek warzywo może być atrakcyjnym tematem do zabaw i zadań z rodzicami.

• Szkoła Podstawowa im Gen. J. H. Dąbrowskiego w Parzęczewie
        • Parzęczewo 25 64-061 Kamieniec 64-061 Parzęczewo Poland