• Dzień Przedszkolaka

• Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto, które obchodzone jest od 2013 roku.

Co roku, w całej Polsce, 20 września, przedszkolaki świętują swój dzień. Święto to ma na celu podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. W naszym przedszkolu tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Przedszkolaki z grup 3,4,5,6 – latki zaproszone zostały do wspólnej zabawy i tańca przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. To dobry czas na zabawy integracyjne. Radość, śmiech i głośny śpiew uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Wspólne zabawy z okazji Dnia Przedszkolaka dostarczyły dzieciom wielu miłych wrażeń i na pewno będą je długo i ciepło wspominać.

Na zakończenie dzieci otrzymały medale, balony i słodki upominek.

Nie mogło też zabraknąć wspólnej fotografii i życzeń - życzymy samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń. Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

• Pierwsze dni w przedszkolu

• Pierwsze dni maluszków w przedszkolu już za nami.

Dla przedszkolaków to dopiero początek wielkiej przygody.

Małe przedszkolaki spędzają dzień bardzo intensywnie! Biorą udział w wesołych zabawach na dywanie, bawią się zabawkami i innymi przyborami.

Zjadają też pyszne posiłki. Dla wielu dzieci i ich rodziców było to ogromne przeżycie. Wierzymy, że ten rok będzie niezwykle ciekawy w życiu naszych przedszkolaków, a pobyt w przedszkolu będzie wielką frajdą, pełną przygód i niespodzianek.

• Drzwi otwarte w przedszkolu

• Proces adaptacji do nowego środowiska, jakim jest przedszkole, stanowi niezwykle ważny i przełomowy moment, zarówno dla dziecka, jak i całej rodziny. Wiąże się on ze zmianą dotychczasowego trybu życia – miejsca, planu dnia, osób współtowarzyszących w codziennych sytuacjach. Dnia 29.08.2023r w naszym przedszkolu miał miejsce Dzień Otwartych Drzwi. Tego typu spotkanie miało na celu zminimalizowanie dziecięcego strachu przed tym co nowe i nieznane. Dzieci miały okazję poznać nauczycieli, mogły również zwiedzić sale.

• Szkoła Podstawowa im Gen. J. H. Dąbrowskiego w Parzęczewie
      • Parzęczewo 25